Nařadí Suk - Prodejna elektrického nářadí. - Výhody registrace

Registrace uživatele

Internetový obchod naradi-suk.cz Vám umožňuje zdarma zřídit uživatelský účet a ulehčit tak opakovaný nákup a zvýšit komfort nakupování.

Výhody plynoucí z registrace

Rozhodnete-li se zaregistrovat, získáváte řadu výhod. Nemusíte opakovaně zadávat Vaše údaje při dalších objednávkách a máte pod kontrolu své objednávky. Zároveň s registrací totiž získáte přístup do Klienstké sekce, kde můžete sledovat stav jednotlivých objednávek a měnit Vaše údaje a nastavení.

Proces registrace

Zaregistrovat se můžete kliknutím na odkaz "Registrovat" umístěný v pravé horní části stránek v liště.

Zadejte informace o sobě, tedy Jméno*, Příjmení* a E-mail* a dále si zvolte své přihlašovací jméno a heslo (potřeba zadat 2x pro kontrolu v případě překlepu). Délka hesla musí být minimálně 5 znaků a uživatelské jméno nesmí být delší než 16 znaků. Doporučujeme volit slova bez diakritiky. Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné a je nutné je vyplnit.

Pokračujte kliknutím na tlačítko "Registrovat". Pokud jste zadali Váš platný e-mail, obdržíte na něj obratem Vámi zvolené uživatelské jméno a heslo spolu s dalšími informacemi. Tento e-mail doporučujeme vytisknout a uschovat na bezpečném místě.

Novinky v nabídce

MAKITA Makita FS4300 - Elektronický šroubovák

MAKITA Makita FS4300 - Elektronický šroubovák

FS4300 sádrokartonářský šroubovák Makita...

Cena: 4720,00 Kč
Běžně za 5890,00 Kč

Detail

MAKITA Makita AC310H - vysokotlaký kompresor

MAKITA Makita AC310H - vysokotlaký kompresor

  AC310H Vysokotlaký...

Cena: 26390,00 Kč
Běžně za 32990,00 Kč

Detail

Zobrazit všechny novinky v nabídce...